İnter-Dent Ağız ve Diş Sağlığı

DOKTORLARIMIZ

İNTER - DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

DOKTORLARIMIZ


Doç.Dr.Halil Taşer
Doç.Dr.Halil Taşer

Doç.Dr.Halil Taşer, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1976 yılında mezun oldu. Aynı Üniversitede Periodontoloji Anabilim Dalında doktorasını tamamladı. 1979 yılından itibaren sırasıyla  Harvard Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde araştırma görevlisi, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde öğretim görevlisi ve Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde öğretim üyesi olarak çalıştı. 1991 yılından beri İnter-Dent Diş Kliniğinde mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

taser@inter-dent.com.tr
Prof. Dr. Halil Kayalıbay
Prof. Dr. Halil Kayalıbay

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1980 yılında mezun olan Dr. Kayalıbay, aynı fakültede sırasıyla 1984 yılında bilim doktoru, 1988 yılında doçent ve 1994 yılında profesör olmuştur. İnter-Dent kadrosuna 1999 yılında katılıp, ağırlıklı olarak restoratif Diş Hekimliği, kök kanal tedavileri ve uzmanlık dalı olan çocuk diş hekimliği konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

kayalibay@inter-dent.com.tr
Dr. Ali Şükrü Aykut
Dr. Ali Şükrü Aykut

1981 yılında Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesini bitirdi. 1985 yılında aynı Fakülte'de Restoratif Diş Tedavisi Anabilim dalında doktorasını tamamladı. 2003 yılına kadar Ankara'da,  muayenehanesinde serbest diş hekimi olarak çalıştı. 2003 yılında İnter-Dent'e katıldı. Çalışma alanı protetik diş tedavisi ve implantolojidir.

aykut@inter-dent.com.tr